Believershome.com "Unless the Lord builds the House, they labor in vain who build it" (Psalm 127:1)

The believer’s home is a Christ-centered home; a place where the written Word of God is taught, honored, read and known.

 

By wisdom a house is built, and through understanding it is established; by knowledge its rooms are filled with all kinds of precious and pleasing treasures (Proverbs 24:3-4)

American Flag Small      Poland small

Home

Witamy na stronie głównej Marka i Tami Swaim   

Dom buduje się mądrością, a umacnia się go roztropnością. I dzięki rozsądkowi napełnia się spichlerze wszelkimi cennymi i upragnionymi dobrami (Przypowiesci Salomona 24,3-4 BW)

 Pieśń pielgrzymek. Salomonowa. Jeśli Pan domu nie zbuduje, Próżno trudzą się ci, którzy go budują, Jeśli Pan nie strzeże miasta, Daremnie czuwa stróż.
(Psalm 127,1 BW)

 

Najświeższe wiadomości rodzinne:

Mark i Tami urodzili się i mieszkali w Stanach Zjednoczonych. Oboje poznaliśmy Pana będąc dziećmi, korzystając z błogosławieństw nauczania Bożych Braci w Chrystusie, którzy od najmłodszych lat im Słowo Boże. Mark wywodzi się ze zgromadzenia Central Bible Chapel, w Palisades Park, New Jersey. Tami wywodzi się z Bethany Gospel Chapel w Worcester, Massachusetts. Ukończyła Szkołę Biblijną oraz Nauczania Podstawowego, wchodzącą w skład Emmaus Bible College. Mark uzyskał licencjat Uniwersytetu Delaware w dziedzinie komunikacji (Public Relations) oraz języków obcych/literatury (hiszpański) oraz tytuł magistra uniwersytetu Rutgers University w zakresie nauczania języka angielskiego w krajach nie-anglojęzycznych.

Mieszkalismy w Polsce od lutego, 1998r. do 2008 w Nowym Saczu.  Jesteśmy rodzicami 6 dzieci, pięc urodzone w Nowym Sączu, w Polsce